Početna / Dan za pet

Dan za pet

20.6.2023.

Dan za pet

Pitate se kako provodimo dan? Iza nas je svakako „dan za pet“.

Od jutarnjeg nestrpljenja zbog iščekivanja autobusa, preko uzbuđenja zbog prve vožnje autobusom da bi došli do cilja, a naš cilj je bio Legrad, odnosno Dječji vrtić „Dabrić“.

Nakon kratkog upoznavanja i razmjene osnovnih informacija ( ime, godine i sl.), naši novi prijatelji odveli su nas u šetnju i upoznali s njihovim mjestom i znamenitostima, a tada  je igra i druženje nastavljeno u vrtićkom dvorištu.

Čašćenje grickalicama kao i slobodna igra na spravama odisala je dječjom interakcijom koja je bila od velike koristi za sve. Naime, ispunjeni pozitivnim emocijama također smo se vratili i znatno samopouzdaniji, s većim osjećajem vlastite vrijednosti te sa znatno razvijenijim socijalnim vještinama.

I već se veselimo ponovnom susretu s novim prijateljima, samo da ga tete što prije dogovore.