Početna / Pokušali smo dobiti kredit

Pokušali smo dobiti kredit

28.10.2022.

Pokušali smo dobiti kredit

U petak, 28. listopada, povodom Svjetskog dana štednje posjetili smo poslovnicu Podravske banke u Goli. Ljubazna djelatnica podsjetila nas je zašto je važno štedjeti te nas upoznala sa svim novčanicama kuna, ali i uvela u priču o euru. Bilo je jako zanimljivo slušati kako će uskoro kuna biti povijest te kako ćemo i mi svojoj djeci pričati o starim novčanicama, baš kao što i nama naši stari pričaju.

Inače, mi u Zvjezdicama štedimo za odlazak na pizzu. Nisu neki preambiciozni planovi štednje, ali za prvi puta su i više nego odlični. Mi ionako mislimo da je sreća u malim stvarima. Pokušali smo u banci dobiti kredit ili plaću pa da ubrzamo svoju štednju, ali to ne ide tako lako… Pa smo odlučili pošteno i polako. Nadamo se da ćemo brzo uštediti, ali i da ćemo biti dovoljno strpljivi i mudri da uživamo u tom procesu.

Djelatnici Podravske banke zahvaljujemo se na gostoprimstvu, ljubaznosti i naravno, bombončićima.