Početna / Projekt: dramatizacija teksta „Snjeguljica i sedam patuljaka“

Projekt: dramatizacija teksta „Snjeguljica i sedam patuljaka“

1.12.2023.

Projekt: dramatizacija teksta „Snjeguljica i sedam patuljaka“

Povodom Dana hrvatskog kazališta, odlučili smo uprizoriti jednu od najpoznatijih klasičnih bajki. Većina djece upoznata je s pričom o predivnoj Snjeguljici, strašnoj kraljici i rudarima patuljcima koji spašavaju djevojku pruživši joj dom.

Nadopunjeni kozmetički kutak Mini garderobom iznjedrio je dječje osmjehe i želju za kostimiranjem. Svoje glumačke vještine iskazala je većina Iskrica, a uključena je bila i publika koja je oponašanjem zvukova obogatila scenu. Nije bio lak zadatak, no naša glumačka postava ima potencijala jednog dana iskazati se i na daskama Domoljuba. Bit ćete obaviješteni o svečanoj premijeri 🙂