Početna / Što kad vrtićanci porastu

Što kad vrtićanci porastu

12.11.2023.

Što kad vrtićanci porastu

Kad vrtićanci porastu i tada se rado prisjećaju vrtića prepričavajući smiješne zgode, prisjećajući se najdražih igara i prvih prijateljstava, no oni i danas rado borave u vrtiću.

Naime, prošlog tjedna posjetila nas je bivša vrtićanka Tajana Levak, danas logopedinja u COOR–u Podravsko Sunce.

Ovo  susretu su prisustvovali roditelji kojima je logopedinja Tajana prenijela neka nova znanja ili ih pak podsjetila na već usvojene spoznaje o govorno-jezičnoj komunikaciji. Naglasak je stavljen na govor djece predškolske dobi tj. razvojnu liniju glasova, govorno-jezične poremećaje, fonološku svijest i sl. Svaku spomenutu temu Tajana je potkrijepila i jednostavnim primjerima kojima se mogu služiti roditelji u igri vlastitom djecom u toplini svog doma.  S obzirom na komentare roditelja (pohvale i oduševljenja prezentacijom) vjerujemo da je ovo tek početak suradnje s logopedinjom kojoj još jednom zahvaljujemo na dolasku u naš i njen vrtić.