Dječji vrtić “Bambi” Ždala

Dječji vrtić “Bambi” Ždala

Dječji vrtić “Bambi” Ždala

Braće Radića bb

48332 Ždala

Telefon: 048 866 078

Mobitel: 099 401 2023

Elektronička adresa: vrtic.zdala@gmail.com

Dječji vrtić „Bambi“ Ždala osnovan je 1983. godine. Djeluje kao podružnica Dječjeg vrtića „Vrapčić“. Djeluje jedna mješovita odgojno-obrazovna skupina koju polaze djeca od 3 do 7 godina starosti. Polaznici su djeca iz Ždale i susjednog sela, Novačke. U vrtiću se provodi redoviti devetosatni program i program predškole u popodnevnim satima. Radno vrijeme ustanove je od 7:00 do 16:00 sati. U objektu rade dvije odgojiteljice, spremačica i kuharica. Tijekom cijele pedagoške godine surađujemo sa školom, sudjelujemo u zajedničkim projektima, zajedno organiziramo program povodom blagdana Svetog Nikole, Valentinova, fašnika i drugih. U suradnji s učiteljicama također organiziramo radionice uoči Božića i Uskrsa. U našem vrtiću roditelji su pozvani sudjelovati u svim programima koje pripremamo, kao i da provedu dio dana u skupini sudjelujući u aktivnostima s djecom. Tijekom godina vrtiću su dodijeljena mnogobrojna priznanja s različitih manifestacija (Olimpijski festival, Dani travnjaka, Renesansni festival), raznih likovnih natječaja, obilježavanja blagdana Svete Terezije itd. U suradnji s učiteljicom djeca, najčešće predškolske dobi, sudjeluju u programima u kojima izvode mađarske plesove i usvajaju pjesme na mađarskom jeziku, što je i velika posebnost našeg vrtića.

Kontaktirajte nas :