Upisi i ispisi

Upisi i ispisi

28.8.2020.

Poštovani roditelji/skrbnici,

rezultate upisa djece u Dječji vrtić Vrapčić, područni objekti Zvončić i Zvončica, za pedagošku godinu 2020./2021. možete pogledati u dokumentu:

Rezultati upisa djece u Dječji vrtić Vrapčić – Zvončić i Zvončica

Roditeljski sastanak za roditelje/skrbnike novoupisane djece, u sklopu kojeg će biti i potpisivanje Ugovora, održat će se u Društvenom domu u Đelekovcu 31. kolovoza 2020. u dva termina:

1. a) za djecu upisanu u skupine Vesele rode i Zvončica: u 10:00 sati
  2. b) za djecu upisanu u novu jasličku skupinu i djecu koja do 1. rujna neće navršiti jednu godinu: u 13:00 sati

Na potpisivanje Ugovora moraju doći oba roditelja, odnosno skrbnika djeteta. U slučaju spriječenosti jednog roditelja/skrbnika, molimo Vas da javite u Upravu Vrtića (048/831-492). Molimo Vas da sa sobom ponesete vlastite kemijske olovke i zaštitne maske za lice.

Poštovani roditelji/skrbnici,

rezultate upisa djece u Dječji vrtić Vrapčić za pedagošku godinu 2020./2021. možete pogledati u dokumentu:

REZULTATI UPISA 2020.2021.

Rezultati upisa djece u Dječji vrtić “Zvončić” i “Zvončica” bit će objavljeni naknadno.

Roditeljski sastanak za roditelje novoupisane djece, u sklopu kojeg će biti i potpisivanje Ugovora, održat će se u Društvenom domu u Đelekovcu 27. srpnja 2020. u dva termina:

1. a) za djecu u dobi od 1 do 4 godine: u 10:00 sati
  2. b) za djecu u dobi od 4 do 7 godina: u 13:00 sati

Na potpisivanje Ugovora moraju doći oba roditelja, odnosno skrbnika djeteta. U slučaju spriječenosti jednog roditelja/skrbnika, molimo Vas da javite u Upravu Vrtića. Molimo Vas da sa sobom ponesete vlastite kemijske olovke i zaštitne maske za lice.

Roditelji djece koja kreću u jaslice/vrtić u studenom i prosincu obvezni su prisustvovati roditeljskom sastanku, a na potpisivanje Ugovora bit će pozvani netom prije polaska djeteta u jaslice/vrtić.

Roditelji djece koja se premještaju iz jednog područnog objekta u drugi ne potpisuju novi Ugovor.

Molimo roditelje čija se djeca nalaze na listi čekanja, a imaju potrebu za smještajem djeteta u jaslice/vrtić, da nam se obrate na broj telefona 048/831-492 kako bismo ih uputili na druge ustanove u gradu Koprivnici gdje će još biti slobodnih mjesta te u proceduru slanja zamolbe prema općini u kojoj stanuju.

Poštovani roditelji/skrbnici,

obavještavamo da će se predaja dokumentacije za upis djeteta u Dječji vrtić Vrapčić provoditi od 18. svibnja 2020. do 29. svibnja 2020. Dokumentacija se šalje ISKLJUČIVO POŠTOM na adresu:

Dječji vrtić Vrapčić

Mihovila Pavleka Miškine 1

48316 Đelekovec

Naznaka: „Upis djeteta u Dječji vrtić Vrapčić“

Uz svu dokumentaciju koja se odnosi na status djeteta i roditelja/skrbnika (navedena u Zahtjevu), obavezno je potrebno detaljno i istinito popuniti i poslati:

– Zahtjev za upis djeteta u Dječji vrtić Vrapčić

Zahtjev za upis u Dječji vrtić Vrapčić

– Obrazac za inicijalni razgovor

Obrazac za inicijalni razgovor pri prijemu djeteta u jaslice, vrtić

– Suglasnost o obradi osobnih podataka

Suglasnost za roditelje-osobni podatci 2020.2021.

Posebno Vas molimo da pročitate Pravilnik o upisu djece u Dječji vrtić Vrapčić.

Pravilnik o upisu djece i ostvarivanju prava i obveza korisnika usluga u Dječjem vrtiću Vrapčić

Priložena dokumentacija treba biti valjana i kompletna. Nepotpuna dokumentacija neće se razmatrati.

Dobiveni redni broj (šifru) djeteta pod kojim ćete pratiti rezultate upisa poslat ćemo SMS porukom.

Na inicijalni razgovor bit će pozvani oni roditelji/skrbnici i djeca u čijem slučaju stručna služba procijeni da ga je potrebno provesti.

Roditelji/skrbnici čija se djeca nalaze na listi čekanja dužni su ponovno pristupiti postupku upisa djece u Dječji vrtić Vrapčić s dokumentacijom najnovijeg datuma.

Roditelji/skrbnici čije je dijete smješteno u područni objekt izvan mjesta prebivališta moraju podnijeti samo Zahtjev za upis djeteta u vrtić u predviđenom periodu kako bi se dijete od 1. rujna nove pedagoške godine premjestilo u željeni objekt.

Svi detalji nalaze se u priloženoj Javnoj objavi upisa za svaki područni objekt.

Javna objava upisa 1-7 god Koprivnički Ivanec

Javna objava upisa 1-7 god. Koprivnički Bregi

Javna objava upisa 1-7 god. Sigetec

Javna objava upisa 1-7 god. Zvončica, Gola

Javna objava upisa 3-7 god. Đelekovec

Javna objava upisa 3-7 god. Peteranec

Javna objava upisa 3-7 god. Zvončić, Gola

Javna objava upisa 3-7 god. Ždala

Ukoliko imate dodatnih pitanja, molimo Vas da nazovete broj: 048/831-492.

Ravnateljica Dječjeg vrtića Vrapčić

Sanela Brgles

Zahtjev za ispis djeteta iz Dječjeg vrtića Vrapčić roditelj/skrbnik podnosi osobno u Upravu Dječjeg vrtića Vrapčić (Mihovila Pavleka Miškine 1, Đelekovec) minimalno 10 dana prije željenog datuma ispisa, obavezno uz prethodnu telefonsku najavu. Zahtjeve za ispis djeteta predaju roditelji/skrbnici iz svih područnih objekata u sastavu Dječjeg vrtića Vrapčić. Ispis djeteta školskog obveznika moguć je nakon 31.5.2020. do kad je obvezan polaziti Program predškole.

Ispisnica djeteta iz Dječjeg vrtića Vrapčić roditelju/skrbniku može biti izdana nakon izvršene provjere o podmirenosti financijskih obveza prema Vrtiću.

Zahtjev za ispis iz Dječjeg vrtića Vrapčić

Kontaktirajte nas :