Upisi i ispisi

Početna / Upisi i ispisi

Upisi i ispisi

Poštovani roditelji/skrbnici,

obavještavamo da će se predaja dokumentacije za upis djeteta u Dječji vrtić Vrapčić provoditi od 18. svibnja 2020. do 29. svibnja 2020. Dokumentacija se šalje ISKLJUČIVO POŠTOM na adresu:

Dječji vrtić Vrapčić

Mihovila Pavleka Miškine 1

48316 Đelekovec

Naznaka: „Upis djeteta u Dječji vrtić Vrapčić“

Uz svu dokumentaciju koja se odnosi na status djeteta i roditelja/skrbnika (navedena u Zahtjevu), obavezno je potrebno detaljno i istinito popuniti i poslati:

– Zahtjev za upis djeteta u Dječji vrtić Vrapčić

Zahtjev za upis u Dječji vrtić Vrapčić

– Obrazac za inicijalni razgovor

Obrazac za inicijalni razgovor pri prijemu djeteta u jaslice, vrtić

– Suglasnost o obradi osobnih podataka

Suglasnost za roditelje-osobni podatci 2020.2021.

Posebno Vas molimo da pročitate Pravilnik o upisu djece u Dječji vrtić Vrapčić.

Pravilnik o upisu djece i ostvarivanju prava i obveza korisnika usluga u Dječjem vrtiću Vrapčić

Priložena dokumentacija treba biti valjana i kompletna. Nepotpuna dokumentacija neće se razmatrati.

Dobiveni redni broj (šifru) djeteta pod kojim ćete pratiti rezultate upisa poslat ćemo SMS porukom.

Na inicijalni razgovor bit će pozvani oni roditelji/skrbnici i djeca u čijem slučaju stručna služba procijeni da ga je potrebno provesti.

Roditelji/skrbnici čija se djeca nalaze na listi čekanja dužni su ponovno pristupiti postupku upisa djece u Dječji vrtić Vrapčić s dokumentacijom najnovijeg datuma.

Roditelji/skrbnici čije je dijete smješteno u područni objekt izvan mjesta prebivališta moraju podnijeti samo Zahtjev za upis djeteta u vrtić u predviđenom periodu kako bi se dijete od 1. rujna nove pedagoške godine premjestilo u željeni objekt.

Ukoliko imate dodatnih pitanja, molimo Vas da nazovete broj: 048/831-492.

Ravnateljica Dječjeg vrtića Vrapčić

Sanela Brgles

Zahtjev za ispis djeteta iz Dječjeg vrtića Vrapčić roditelj/skrbnik podnosi osobno u Upravu Dječjeg vrtića Vrapčić (Mihovila Pavleka Miškine 1, Đelekovec) minimalno 10 dana prije željenog datuma ispisa, obavezno uz prethodnu telefonsku najavu. Zahtjeve za ispis djeteta predaju roditelji/skrbnici iz svih područnih objekata u sastavu Dječjeg vrtića Vrapčić. Ispis djeteta školskog obveznika moguć je nakon 31.5.2020. do kad je obvezan polaziti Program predškole.

Ispisnica djeteta iz Dječjeg vrtića Vrapčić roditelju/skrbniku može biti izdana nakon izvršene provjere o podmirenosti financijskih obveza prema Vrtiću.

Zahtjev za ispis iz Dječjeg vrtića Vrapčić

Kontaktirajte nas :