Početna / Advent u Kunovcu

Advent u Kunovcu

2.12.2019.

Advent u Kunovcu

DVD Kunovec 90 godina promiče ideju dobrovoljnog vatrogastva, protupožarne zaštite, ali i humanitarstva te svakodnevnim marom štiti i promiče baštinu našeg kraja. S ponosom možemo reći da nam je drago što smo svojim  skromnim udjelom dio te velike priče te smo na taj način i uljepšali njihovu svečanost. Djeca iz skupine Leptirići za ovu prigodu pripremila su recitaciju „Dolazi nam Božić“, igrokaz „Božićni ukras“  i na kraju zapjevala dragu nam pjesmicu „Ja nosim lampicu svoju“. Ovim putem zahvaljujemo gospodinu predsjedniku DVD-a Ivanu Blažicu na višegodišnjoj dobroj suradnji i uzajamnoj pomoći da kod djece usadimo osjećaj pomaganja te očuvanju kulturne baštine i običaja u božićno vrijeme. Također puno mu hvala i na darovima koje uvijek pripremi za djecu polaznike našeg vrtića.