Početna / Anđeli od perlica

Anđeli od perlica

12.12.2019.

Anđeli od perlica

Predblagdansko vrijeme potaknulo nas je da zajedno s dragim ljudima organiziramo radionicu izrade anđela. Tako nam je za ovu prigodu u pomoć došla naša draga prijateljica Nataša i ravnateljica Sanela. Voditeljice radionice  pripremile su izradu anđela od perlica. Na prvu ova tehnika izgleda vrlo zahtjevno, međutim na veliko iznenađenje svih, djevojčice su vrlo brzo shvatile tehniku te predano krenule u izradu anđela.

Anđeli imaju sve vrijeme svijeta, blago i suosjećajno nas uvode u ovo prekrasno predblagdansko vrijeme. U ugodnom društvu izrađujući anđele stjecali smo nova iskustva, a naša prijateljstva još više učvrstili.

Ovim putem zahvaljujemo Nataši i Saneli što su nas ovako predano, s puno pažnje i razumijevanja podučile novoj tehnici izrade anđela.