Početna / Banka nam je tjedan zaokružila

Banka nam je tjedan zaokružila

31.10.2019.

Banka nam je tjedan zaokružila

Ovog tjedna u Zvončiću novac je preuzeo vlast, štednja, kasica, i ne mora ni biti prasica. Svi za nešto štedimo jer svi već dobro znaju da naše želje ni u vreće ne staju. Kako smo već veliki, vrijeme je i za velike stvari da se naša glavica ne kvari. Zajedno smo s našim tetama odlučili da u banku treba ići, a morali bismo i u Bibliobus na priču stići. Ufff svakog tjedna posla preko glave, je l’ vi vidite da s nama nema šale. Teta bankarica nas je tako lijepo ugostila, s njom bi se svaka banka ponosila. Jako je ljubazna bila i sve nam je lijepo objasnila. Banka, trezor, štednja, tečajna lista, euro ili kuna, bitno da je banka puna. Novčanice smo detaljno proučili i jedno smo odlučili. Najljepše su one s crtom, sjajne, te bi u našoj kasici bile bajne. Teti bankarici smo poklon dali, a nismo niti s pulta pali dok smo sve to pratili, sigurno budemo dogodine opet svratili. Teta bankarica nam je još s vrećicom bombona rekla bok, a mi u Bibliobus skok. Teta Petra i Siniša ekipa su prava, s njima je nama uvijek strava. Dobra atmosfera tamo uvijek caruje, tamo samo veselje s knjigama stanuje. Teta Petra nam još priču lijepo pročita i svakog ponešto pita. Svima hvala za ovaj tjedan koji je za naše glavice jako vrijedan. Polako iskustva skupljamo i lagano do škole stupamo.