Početna / Blagdansko vrijeme darivanja

Blagdansko vrijeme darivanja

12.12.2019.

Blagdansko vrijeme darivanja

Već nam je svima poznato da je prosinac jedan od najljepših mjeseci u cijeloj kalendarskoj godini jer je to mjesec darivanja, zajedništva, obiteljskih druženja, ljubavi, mnogih lijepih uspomena… U blagdansko vrijeme najviše vremena provodimo u društvu članova svoje obitelji, prijatelja i rođaka i zasigurno se svatko od nas našao u situaciji da je bio darivan ili je nešto darovao. Tako je i nama ovih dana u vrtić stigla gospođa Ružica Blažević ispred Udruge žena HSS-a i poklonila nam prekrasne kuglice za bor izrađene u tehnici decupage. Ovim putem im zahvaljujemo što su nas se sjetili i uljepšali nam ovo predblagdansko vrijeme, a kuglice su pronašle sretno mjesto na zajedničkom boru.