Početna / Blatni tjedan i rođendan jedan

Blatni tjedan i rođendan jedan

28.6.2019.

Blatni tjedan i rođendan jedan

Ovaj tjedan rođendan jedan sa sladoledom smo proslavili i puno lijepih fotografija napravili. Kao što medo voli med, djeca u  jaslicama vole sladoled. U ljeto vruće smo zakoračili i onda bismo se svi svlačili, da nam igra na zraku ugodnija bude jer se naše tete oko toga trude. Pripremu za likovnu aktivnost zajedno smo obavili i na svoj način se u tome zabavili. U pijesak smo vodu dovezli pa s traktorima i ostalim strojevima svuda razvezli. Tako smo i blato napravili i s Veselim se rodama zabavili. A tek poslije koliko je posla bilo, to nitko od nas ne bi zaboravio, blatna stopala oprati treba jer već naša teta Marina iza ugla vreba. Samo znamo mi da ona nama zamjeriti neće jer zna koliko je oko nas s time bilo sreće. I neka samo živa na termometru skače jer sljedeći tjedan kod nas se spremaju kupaće gaće!