Početna / Božić dolazi

Božić dolazi

20.12.2021.

Božić dolazi

Mi bi da su ljudi sretni bar u prosincu, da svi na svijetu mir u duši pronađu…

Mi bi da su ljudi sretni bar u prosincu, Božić nam dolazi…

Stihovi ovog božićnog hita u sebi sadržavaju sve one dobre želje koje se zasigurno bude kod svakog od nas u ovo blagdansko vrijeme. Naši su prosinački dani u vrtiću bili ispunjeni veselim iščekivanjem i pripremama za ovaj veliki blagdan koji nam je pred vratima – blagdan Božića. Dočekali smo Nikolu, zaštitnika djece, koji nas je darivao poklonima, okitili smo svoju božićnu jelku, uredili i ukrasili prostor našeg vrtića, posijali pšenicu, upalili adventske svijeće, brojili dane do Božića uz adventski kalendar koji nas je ponukao da budemo bolji jedni prema drugima.

Ono što nam sada preostaje jest zaželjeti svima Vama koji nas čitate i pratite  – sve najbolje povodom božićnih i novogodišnjih blagdana. Želimo Vam mir u duši, toplinu obiteljskog doma, mnoštvo smijeha, ukusnih kolača, bogat blagdanski stol, šarene poklone ispod okićene jelke i neke nove  želje koje će sa sobom donijeti novogodišnja noć.

Do nove 2022. dobre želje i zagrljaje šalju Vam Vesele rode.