Početna / Božićna priredba skupine Pčelica i doček Djeda Božićnjaka u podružnici “Dabrić”

Božićna priredba skupine Pčelica i doček Djeda Božićnjaka u podružnici “Dabrić”

15.12.2023.

Božićna priredba skupine Pčelica i doček Djeda Božićnjaka u podružnici “Dabrić”

U četvrtak, 14. prosinca u društvenom domu u Legradu održana je božićna priredba podružnice „Dabrić “ pri čemu nas je naša ravnateljica Sanela Brgles razveselila svojim dolaskom te se svim prisutnima obratila uvodnom riječju i željama za sretne i ugodne nadolazeće blagdane. Najstarija skupina „Pčelice“ prigodnim božićnim programom i svojim nastupom upriličili su svečanost te svojim glazbenim izvedbama, recitacijama i novogodišnjom čestitkom dočarali su ugođaj i dašak čari nadolazećeg blagdana pri čemu su šireći emocije ushićenja i radosti za sve roditelje i prisutne uzvanike razvijali toplinu i jedinstvo koje donosi Božić. Dašak božićnog veselja i osmijehe na lica sve djece unio je dugo i strpljivo očekivani gost Djed Božićnjak koji je sve mališane podružnice „Dabrić “ obradovao poklonima. Radosti, veselju i smijehu nije bilo kraja te se druženje svih roditelja, mališana i njihovih odgojiteljica nastavilo uz prigodne slatke delicije i zakusku u organizaciji Općine Legrad i općinskog načelnika gospodina Ivana Sabolića. Srdačno se zahvaljujemo svima koji su svojim angažmanom doprinijeli u organizaciji same priredbe.