Početna / Božićno veselje kod Bubamara i Leptirića

Božićno veselje kod Bubamara i Leptirića

24.12.2020.

Božićno veselje kod Bubamara i Leptirića

Božić razigra srca i kod velikih i malih, tako da ovo vrijeme priprema oko našeg najvećeg blagdana izaziva kod svih posebne emocije empatije, suosjećanja i radosti. Kako bi nam bilo još ljepše i ugodnije, kako bismo ga doživjeli još više, prostor soba dječjeg boravka djeca sa svojim odgojiteljicama potrudila su se ukrasiti ga primjerenim ukrasima, ali i onima koje su sama izradila. Uživajući u radu, ponosni na svoje uratke te uz pjesmu i ples s nestrpljenjem iščekujemo Božić u svojim obiteljima. Ovom prilikom zahvaljujemo načelniku Mariu Š. na doniranim poklonima za sv. Nikolu i božićnom drvcu.

Sretan Božić i Novu godinu žele Vam vaše Bubamare, Leptirići i sve osoblje Dječjeg vrtića „Ivančica“.