Početna / Dan materinjeg jezika

Dan materinjeg jezika

22.2.2024.

Dan materinjeg jezika

Pčelice su ove srijede obilježile Dan materinjeg jezika na poseban način. Pitate se – kako?

U posjet nam je došla gđa. Danijela Šestak, Andrijina majka. Sa sobom je donijela nekoliko super slikovnica, a Andrijinu najdražu, nam je i pročitala. Andrija je bio super uzbuđen i ponosan, pozorno je slušao i pratio priču, a ostatak ekipe se silno zainteresirao za novu „stručnu literaturu“.

Čitanje i pričanje priča neophodno je za poticanje zdravog dječjeg razvoja, razvija se govor, percepcija, pažnja, pamćenje i zaključivanje. A šlag na torti je znate što? Osjećaj bliskosti i povezanosti koji se produbljuje ovim putem. Slobodno zavirite u našu fotogaleriju, a mi se još jednom  od srca zahvaljujemo gđi. Danijeli na posjetu i druženju.