Početna / Dan otvorenih vrata

Dan otvorenih vrata

7.11.2019.

Dan otvorenih vrata

U tjednu istraživanja, proučavanja i spoznavanja što rade odrasli (zanimanja, hobiji) zapitali smo se što rade djeca. Stoga smo dan posvetili druženju djece i roditelja. Izradom kućica od gline, crtanjem obitelji na alufoliji, slobodnom igrom po centrima, djeca su rado roditelje upoznavala s prostorom, dijelila igračke i informacije, konstruktivno rješavala probleme dogovorima i pregovorima npr. kod gradnje sela drvenim kockama. Osim što je djeci i roditeljima omogućeno da svijet oko sebe dožive svim senzornim modalitetima, također je stvorena atmosfera zajedništva, uzajamnog povjerenja, dobrog raspoloženja što je svakako pridonijelo djetetovoj emocionalnoj stabilnosti. Svim roditeljima još jednom hvala na izdvojenom vremenu, trudu i zalaganju.