Početna / Dani kruha u Pčelicama

Dani kruha u Pčelicama

2.11.2023.

Dani kruha u Pčelicama

Ruke mijem, brašno sijem, kapica na glavi…

Možda jesmo najmanji, ali to nam ne predstavlja apsolutno nikakav problem da se i mi okušamo u mnogočemu. Tako smo odlučili obilježiti Dane kruha u našoj skupini kroz niz različitih, a nadasve zanimljivih i slatkih (doslovno slatkih, da prste poližeš!) aktivnosti. Istraživali smo neke nove materijale i teksture, mijesili, rastezali, trgali, oblikovali. Na svoje male glavice nabacili smo kape poput pravih Masterchefova, prstićima smo prosijavali brašno, slagali smo kolače i naučili da je slano tijesto uistinu slano (provjerili smo, vjerujte nam na riječ).

Kako bismo vratili sladak okus u naša usta, molili smo naše dobre i vrijedne mame i slastičarke da nam ispeku kolačiće, tako da smo jedan dan organizirali i čajanku.  Hvala,  drage mame!

Baš nam je bilo zabavno ovih dana… Ne vjerujete nam na riječ? Bacite oko na fotogaleriju u nastavku, a vrijedne Pčelice Vam šalju pozdrave do sljedećeg puta.