Početna / Dječji vrtić Zvončić na 18. Olimpijskom festivalu dječjih vrtića

Dječji vrtić Zvončić na 18. Olimpijskom festivalu dječjih vrtića

8.5.2019.

Dječji vrtić Zvončić na 18. Olimpijskom festivalu dječjih vrtića

Hrvatski olimpijski odbor i Zajednica športskih udruga grada Koprivnice i ove godine tradicionalno su organizirali sada već 18. po redu Olimpijski festival dječjih vrtića. Na 18. Olimpijskom festivalu dječjih vrtića grada Koprivnice sudjelovalo je 400 mališana iz 10 dječjih vrtića s područja grada Koprivnice i okolice. Mali sportaši natjecali su se u 4 atletske discipline u konkurenciji dječaka i djevojčica: trčanje na 50 m, skok u dalj, bacanje loptice u daljinu i štafetno trčanje. Nakon atletike na redu je bilo i natjecanje u malom nogometu također za dječake i djevojčice.

Polaznik našeg Vrtića Fran Kralj u disciplini bacanje loptice u dalj osvojio je drugo mjesto i srebrnu medalju.