Početna / Donacija malih srca

Donacija malih srca

22.12.2023.

Donacija malih srca

Ove su  godine jasličke skupine ”Zvončica”, ”Pčelice” i ”Vesele rode” iz općine Gole pokazale kako mala srca mogu biti zaista veća nego što možemo zamisliti. Pokrenuta je akcija donacije ”Donacija malih srca” s ciljem uveseljavanja djece koja tek dolaze na odjel pedijatrije OB Koprivnica i djece koja napuštaju sam odjel.  Donirane plišane igračke i slatkiše jaslice su dostavile  na odjel 20.12.2023. u pratnji ravnateljice DV Vrapčić, Sanele Brgles. Na oduševljenje medicinskog osoblja i tamo prisutne djece donacije su stavljene pod bor kao mali znak pažnje i utjehe na hrabrosti malih pacijenata. Ovim smo donacijama  zasigurno nekome uljepšali nadolazeće dane i pokazali da se dijeljenjem iz srca ne postaje siromašan, već se obogaćuje nečiji život. Vjerujemo da će akcija ”Donacija malih srca”  izmamiti osmijeh na licu i toplinu oko srca.

“Izdašnost se ne sastoji toliko u tome da se mnogo da, koliko u tome da se da kad treba.”

Želimo zahvaliti još jednom jasličkoj djeci i njihovim roditeljima na prikupljenim donacijama.

Vaše odgojiteljice.