Početna / Europski tjedan sporta, priča iz Šarenog svijeta, jedna jesenska priča i slobodne igra nikome ne smeta

Europski tjedan sporta, priča iz Šarenog svijeta, jedna jesenska priča i slobodne igra nikome ne smeta

29.9.2023.

Europski tjedan sporta, priča iz Šarenog svijeta, jedna jesenska priča i slobodne igra nikome ne smeta

Kako ovdje vrijeme juri, ponekad se zapitamo je l’ mu se možda negdje žuri? Još jučer smo bili mali, a sada predškolarci u Zvončić pali! Ovdje je radna atmosfera, marljivo ručice rade, pa se onda male glavice ne svade! Kulturno smo se s predstavom uzdigli i na vrijeme na tjelovježbu stigli! Ovdje je vrlo bitno da ostaneš aktivan i zdrav i da imaš svoj stav! Ako želiš biti frizer, slobodno kaži, možda trebaš i neku novu frizuru, samo plati pa možes dalje, važi! U senzornom centru uvijek ima nekog posla i rasipnog materijal nikada dosta. Od šarenila nije nas boljela glava, u Zvončiću radosna ekipa spava!