Početna / HAK-ova prometno-edukativna radionica Vidi i klikni

HAK-ova prometno-edukativna radionica Vidi i klikni

3.4.2019.

HAK-ova prometno-edukativna radionica Vidi i klikni

Djeca predškolci iz skupine Mišići i skupina djece polaznika Programa predškole sudjelovala su u radionici organiziranoj u dvorani Osnovne škole Fran Koncelak u Drnju. Djeca su u ovoj radionici imala priliku ponoviti pravila ponašanja u prometu, ali i naučiti s kojim se opasnostima mogu susresti u prometu, na parkiralištu i na kolniku. Uvježbali su pravilno prelaženje prometnice, ali i pravila u vožnji u automobilu. Djeca su sa zanimanjem promatrala demonstratore koji su električnim mini vozilom simulirali različite situacije u kojima se djeca mogu naći, ali i jako dobro upamtila što se događa s lutkom Hakijem koji nije poštovao pravila. Djeca su za uspomenu i podsjetnik dobila bojanku u kojoj su prikazane različite prometne situacije i pravila ponašanja u prometu.