Početna / Ide jesen, ide, ide

Ide jesen, ide, ide

21.10.2021.

Ide jesen, ide, ide

U košari voće, na stablu žuti list, jesen se umorila, odložila kist… Ako se jesen i umorila, Vesele rode zasigurno nisu. Svakog dana, iznova, kroz igru, istražujemo i slijedimo puteve kojima je prošla Jesen. Igramo se i slikamo njenim bojama, skakućemo po šuškavom tepihu koji je prekrio obližnji park, upoznajemo mirise i okuse koji nas okružuju.

No, da ne mislite da se mi samo i jedino igramo, u našoj fotogaleriji možete vidjeti naše vrijedne ručice u runjenju kukuruza, miješenju kolačića od plastelina ili pak ukrašavanju kravata povodom Dana kravate. Ako vam slučajno zatreba nešto iz dućana, Vesele rode su otvorile svoj štand na tržnici pa slobodno navratite, cijene su simbolične, a proizvodi vrhunski.

Do idućeg javljanja, pozdrave vam šalju Vesele rode!