Početna / Interaktivna edukacija na temu ADHD-a

Interaktivna edukacija na temu ADHD-a

23.2.2019.

Interaktivna edukacija na temu ADHD-a

Dana 26. siječnja 2019. sveučilišna prvostupnica edukacijske rehabilitacije Ozana Mikulić održala je interaktivnu edukaciju za odgojiteljice na temu ADHD-a. Edukacija se održala u Osnovnoj školi Koprivnički Ivanec, a domaćin je bio Dječji vrtić Ivančica, Koprivnički Ivanec. Zanimljivom i korisnom predavanju i radionici prisustvovale su i odgojiteljice iz Dječjeg vrtića Zrno, Virje i odgojiteljice iz Dječjeg vrtića Tratinčica, Koprivnica. Edukacija nam je donijela nove spoznaje o hiperaktivnoj i zahtjevnoj djeci, kako ih prepoznati, kako s njima i njihovim roditeljima razgovarati, spoznaje o metodama suočavanja s ljutnjom te kako učiti takvu djecu učiti. Osim teorijske pozadine, jako su bili vrijedni praktični savjeti i primjeri primjenjivi u skupini.