Početna / Iza maske lice kriti, netko drugi tada biti

Iza maske lice kriti, netko drugi tada biti

26.2.2020.

Iza maske lice kriti, netko drugi tada biti

Maškare su veseli dani i za nas razigrani, kroz pjesmu i veselje ostvare se sve naše želje. U nedjelju smo u maškare krenuli i s veseljem svako malo s puta skrenuli. Na kraju mali program svima pružili i s krafnicama i čajem se družili. A u utorak pravog veselja je bilo i s maškarama se svuda bilo. Fugaplast, Općina Gola te ugostiteljski obrt mame Ane ugostili su nas sve skupa i još do malih prijatelja hopa cupa i ručak je tu, a nama je dan prošao u veselju i pjesmi pa ni naši policajci nisu bili bijesni. Super junaci s princezama su jurili, a indijanci nisu vatru zakurili. Gusar je mač ostavio i sa Zorom se važan pravio. I još sve naše točkaste dame koje nisu bile same, nego s malom mačkom i šerifom sa značkom veselo su plesat’ stale. Takvi su vam to dani, veseli razigrani!