Početna / Izlet u grad i Etno kviz

Izlet u grad i Etno kviz

12.11.2019.

Izlet u grad i Etno kviz

Ovog tjedna odlučili smo otići na izlet i posjetiti grad nedaleko našega vrtića. S nama su išli i naši prijatelji, Zvončići iz Gole. U autobusu smo bili jako nestrpljivi pitajući se kamo nas to naše tete vode. U kinu smo baš uživali- crtić i grickalice u društvu prijatelja-pravi doživljaj! Nakon kina otišli smo malo do igrališta da se razgibamo, rastegnemo, rastrčimo i pripremimo za sljedeću postaju. Zatim smo otišli do Podravke u kojoj živi naš dragi Lino čije proizvode obožavamo, a kojeg baš taj dan nije bilo zbog velikih obaveza, ali nam je ostavio svoje slatke poklon paketiće koje smo nosili kući. Djeca iz predškole sudjelovala su na Etno kvizu u Dječjem vrtiću “Zrno” Virje. Izveli su igrokaz u suradnji s dječjim vrtićima iz Virja i Novog Virja. Naš dio igrokaza izveden je na mađarskom jeziku, a izvedba je razveselila i nasmijala sveprisutne.