Početna / Izlet u Koprivnicu

Izlet u Koprivnicu

5.7.2019.

Izlet u Koprivnicu

Utorak 2. srpnja 2019. bio je dan kao stvoren za izlet, lijepo sunčano vrijeme i povjetarac u kosi. Za početak smo posjetili Centar za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju “Podravsko sunce” gdje su se djeca susrela tek s malim dijelom dnevnog ritma koji odgojitelji provode s djecom s teškoćama u razvoju. “Lastavicama” se jako svidjela njihova dvorana te sprave pomoću kojih su za nas pripremili zanimljivi poligon. Nakon sportskih aktivnosti počastili su nas sokom i grickalicama te im zahvaljujemo na trudu, srdačnom gostoprimstvu i organizaciji. Naša mala avantura nastavila se odlaskom u kino gdje smo pogledali animirani film “Tajni život ljubimaca 2” nakon čega smo u gradskom parku uživali u igri. Za kraj smo se zasladili sladoledom i dan proveli ispunjeno i malo drugačije nego inače.