Početna / Jesen na putu

Jesen na putu

19.10.2023.

Jesen na putu

Zasigurno se sjećate onih stihova: Obukla je jesen kaput i krenula na dalek put…

E, pa baš ta jesen našla se na putu malih, radoznalih Pčelica. Onih malih, jasličkih Pčelica koje  s nestrpljenjem upijaju i istražuju svijet oko sebe, a jesen je uistinu jedna predivna paleta, ne samo boja, već i okusa, oblika, zvukova i mirisa koja nam pruža širok spektar mogućnosti istraživanja.  U suradnji s našim vrijednim roditeljima, prikupljali smo jesenske plodove, promatrali ih, mirisali, dodirivali. Otkrili smo da nisu baš sve okrugle stvari lopte – mada, tikvice i bundeve neopisivo sliče. Šetnje jeseni okupanim mjestom donijele su nam zvukove šuštavog, šarenog lišća kojima smo se svi čudili, a najviše veselja i zanimanja su nam ipak donijeli „brm-brmovi“, traktori vrijednih Golčana koji su krenuli u polja po kukuruz. Sobu dnevnog boravka svakodnevno obogaćujemo jesenskom atmosferom i učimo i upijamo kroz igru sve čari bogate jeseni.

Pred nama su nove, zanimljive avanture, a ako vas zanima koje, pričekajte naše sljedeće javljanje…