Početna / Jesenski dani Veselih roda

Jesenski dani Veselih roda

11.11.2021.

Jesenski dani Veselih roda

Žuto lišće u naš grad prosuo je listopad… Ovo jesu stihovi Stanislava Femenića, a vrijede li i za naše mjesto, odlučili smo provjeriti u obližnjem parku. Toplo smo se odjenuli i krenuli poput pravih malih istraživača u park. Sa zanimanjem smo promatrali ogoljela stabla, tražili onu malu kitnjastoga repića što uvijek trči, a rijetko drijema i gađali se šuškavim lišćem kojega je bilo na izvoz. Jesensko lišće smo ukrašavali i sami, režući i lijepeći kolaž. Vesele su se rode bacile i u glumačke vode, kroz dramatizaciju priča „Ogledalce“ i „Djed i repa“. Obilježili smo Dan štednje i ukrasili svoje kasice, a naučili smo i da postoje jestive i otrovne gljive. Kako su nam ispunjeni dani u vrtiću možete i sami prosuditi, škicnete li našu fotogaleriju u nastavku.