Početna / Još malo pa škola

Još malo pa škola

28.5.2020.

Još malo pa škola

S 31. svibnja završava Program predškole u redovitom programu, kao i izvan redovitog programa vrtića. Tijekom ove pedagoške godine u vrtiću je bilo 6-ero djece predškolaca dok je izvan redovitog programa bilo 5-ero petogodišnjaka i 6-ero predškolaca. Sve do pojave virusa COVID-19 djeca su se u svojim grupama pripremala za polazak u školu. Pojavom virusa i prestankom rada ustanove, djeca su nastavila pripreme kod kuće. Pridržavajući se plana i programa predškole, dva do tri puta tjedno pripremale smo zadatke i materijale za djecu i slale ih u Viber grupu roditeljima. Zahvaljujemo roditeljima na angažmanu i ažurnosti, a djecu pohvaljujemo što su bila vrijedna u ispunjavanju zadataka. Budućim školarcima želimo puno sreće i uspjeha u školi.