Početna / Juri, juri vlak

Juri, juri vlak

1.2.2024.

Juri, juri vlak

Juri, juri vlak, preko brda, planina, gdje je čisti zrak, lijepa naša Hrvatska! Ovaj tjedan došao nam je prometnik jedan, odnosno, bila je to prometnica lijepog lica, rekla je da se ne zove Mica nego mama Zlatka, njena palica bješe glatka! Ona vlaku pokaže kada može ići i zna jako visoko palicu dići! Mi o vlakovima već ponešto znamo, reklo bi se da već neko znanje imamo! A problem se jedan veliki kaže i nije da netko laže – u vlaku se rijetko tko vozio u ovoj grupi u Goli pa lijepo bismo mi kartu do Zagreba, molimo!
Fašnik ovdje već kreće, ima li za djecu veće sreće? Likovi se nižu sa svake strane i koji likovni rad sa strane stane!  Spremat ćemo izložbu od ovih likovnih djela i dobro bi nam svaka pohvala sjela! Nekoliko malih kadrova otkrit ćemo vama, pa nek vidi i naša mama!