Početna / Kad odrastem želim biti liječnik

Kad odrastem želim biti liječnik

28.11.2023.

Kad odrastem želim biti liječnik

„Kad odrastem, želim biti liječnik.“ E, pa nije to baš tako lako, ali djeca iz vrtića „Bambi“  znaju kako.

Prvo smo oformili naš novi centar liječnika i prikupili sve što nam za tu namjenu treba – zavoje, šprice, tlakomjer, toplomjer te razne druge sprave. Ovog tjedna naš zadatak bio je spoznati kako djeluje i što sve može naše tijelo. Odgovore na pitanja našli smo u enciklopedijama jer naše tete nisu znale baš sve. Crtali smo, istraživali, slušali otkucaje srca, listali enciklopedije, pričali priče  te upoznali ljudsko tijelo kroz aktivno uključivanje i igre i aktivnosti.

Šećer na kraju bila je naša vrtićka prijateljica, teta Diana, koja nam je predstavila svoje zanimanje medicinske sestre. Ovim putem joj se od srca zahvaljujemo.

Mi i dalje učimo kako da postanemo što bolji liječnici a v, ako trebate našu pomoć, dobrodošli ste u Ždalu.