Početna / Kako biti vrijedan i kreativan kod kuće

Kako biti vrijedan i kreativan kod kuće

6.4.2020.

Kako biti vrijedan i kreativan kod kuće

U ovim izazovnim danima kada djeca ne idu u vrtić, obitelji se susreću s pitanjima kako kvalitetno ispuniti vrijeme. Kako bi se roditeljima pomoglo u tim trenucima, roditeljima skupine Mišići poslani su primjeri aktivnosti koje mogu djeci pripremiti s njima dostupnim materijalima. Povratne informacije roditelja brzo su stigle. Djeca i roditelji pozitivno su reagirali na ovaj način rada i aktivno se uključili u predložene aktivnosti. Isto tako, kroz povratne poruke, dobivene su informacije da roditelji potiču i trenutne interese djece (priprema kolača, pomaganje u kućanskim poslovima, konstruiranje s lego kockicama, crtanje…). A kako rad Mišića izgleda kod kuće pogledajte u fotogaleriji…