Početna / Kazalište i klizanje, padanje i dizanje

Kazalište i klizanje, padanje i dizanje

16.12.2019.

Kazalište i klizanje, padanje i dizanje

Paljenje druge adventske svijeće i posvuda već praporci ječe. Radost i sreća šire se na sve strane i više nitko nema mane. Lampice, kuglice, bor i vesele pjesme zbor jer čarobno vrijeme je sve bliže i nek’ se pjesma radosno diže. Crvenkapica u Domoljub je pošla i svojim šaljivim sadržajem u naše glavice došla. A kad smo već u grad otišli i klizalištu smo sa zanimanjem prišli. Ali tamo se pokazalo da smo mi klizači mali iako smo puno puta pali. Pa da još opalimo zajedničku sliku i autobus za Golu je već na vidiku. I na kraju, još zahvaljujemo svim vrijednim mamama koje su odvojile svoje vrijeme za božićnu radionicu i zapostavile doma božićnu praonicu.