Početna / Klupko puno veselja i sreće u Zvončiću se okreće

Klupko puno veselja i sreće u Zvončiću se okreće

28.11.2019.

Klupko puno veselja i sreće u Zvončiću se okreće
Kiša nam zadnjih tjedana kreira dane pa nam svašta na pamet pane. Kreativni moramo biti i vrijeme kvalitetno provoditi. Ivica naš iz Šarenog svijeta svijetom zaista šeta i osmijeh i veselje svuda sije, zato se s njime svatko slatko smije. Udruga slijepih i slabovidnih osoba iz Koprivnice u Golu je došla i s nama edukaciju prošla, što sve moramo znati i kako se ponašati, sve sada znamo i jedno iskustvo više imamo. Vukovar smo u srce stavili i svijeću zapalili. Za kraj tjedna došla nam je krojačica jedna, ona se jako potrudila i s nama se lijepo družila i još nam je pokazala kako torbu i gumicu za kosu napraviti i pritom se zabaviti. E pa, draga naša teta Marina, velika ti hvala što si nam svoje vrijeme dala. A mi hrabro gazimo u sljedeći tjedan jer nas čeka projekt jedan za koji se već pomalo spremamo, mi ovdje nikada ne drijemamo.