Početna / Koprivko i nestali spremnici otpada

Koprivko i nestali spremnici otpada

30.9.2019.

Koprivko i nestali spremnici otpada

Dana 21.9.2019. djeca, roditelji i odgojiteljice Dječjeg vrtića „Ivančica“ sudjelovali su u predstavi „Koprivko i nestali spremnici otpada“. Ova predstava organizirana je u suradnji Općine i Vrtića te predstavnicima projekta Koprivko-eko. Projekt Koprivko-eko namijenjen je edukaciji djece o pravilnom razvrstavanju otpada, a prezentiran je kroz slikovnicu Koprivko-eko i kazališnu predstavu “Koprivko i nestali spremnici za otpad”. Projekt je podržan od strane Ministarstva zaštite okoliša i Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Riječ je o edukativnoj igrano-lutkarskoj predstavi za djecu o pravilnom razvrstavanju otpada. Režirao ju je Damir Mađarić, za glazbu su se pobrinuli Gordana i Miroslav Evačić, a glumili su Mirel Huskić i Sara Ipša.

Kako nam je bilo pogledajte u maloj fotogaleriji.