Početna / Leptirići iz Legrada posjetili imanje Zlatni Klas

Leptirići iz Legrada posjetili imanje Zlatni Klas

12.6.2026.

Leptirići iz Legrada posjetili imanje Zlatni Klas

Dugoočekivani izlet naših Leptirića ostvario se izletom na imanje Zlatni Klas Otrovanec gdje su djeca uživala na cjelodnevnom izletu u prirodi i upoznavanju povijesti obiteljskog imanja u jednom podravskom selu.

Prvo su djeca uživala u vožnji mini autobusom, za neke je vožnja mini busom bila prvi puta i vrlo zanimljiva.

Kad smo stigli na imanje upoznali smo se sa vanjskim prostorom imanja, domaćini su nas lijepo ugostili i počastili toplim domaćim njihovim lepinjama i prirodnim sokićem.

Nakon kratkog odmora započeli smo aktivnosti na otvorenom gdje nam je kovač Rok pokazao stari zanat kako su nekad

radili naši stari i kako su izrađivali razne predmete od željeza koje su im služile kao alat za rad.

Vrlo zanimljivi dio bio je odlazak do Hlapićeve kućice gdje smo usput vidjeli domaće životinje i razne ptice tog kraja.

Počastili smo se ručkom iz njihovog finog restorana i uživali u prekrasnoj njihovoj prirodi i dvorištu gdje su djeca uživala u igrama na otvorenom.

 

Kako nam je bilo pogledajte u galeriji fotografija…