Početna / Lino, Bubamare i Leptirići

Lino, Bubamare i Leptirići

13.6.2019.

Lino, Bubamare i Leptirići

Dana 10. lipnja 2019. naš vrtić organizirao je završnu svečanost kako bi se mogao oprostiti od naših budućih školaraca te im poželjeti puno uspjeha u školi. Oni su za uzvrat svojim roditeljima pripremili kratki program u nizu od nekoliko recitacija i plesova. Posebno iznenađenje bio je Lino na kraju priredbe koji je oduševio djecu. Druženje se nastavilo do kasnijih popodnevnih sati.  Ovom prilikom htjele bismo zahvaliti svim roditeljima na suradnji i pripomoći u organizaciji priredbe. Posebice se zahvaljujemo Podravki d.o.o. na višegodišnjoj suradnji u organizaciji naših vrtićkih obljetnica, priredbi i obilježavanju Sv. Nikole.

Našim budućim školarcima veliko hvala na ugodnom, prekrasnom iznenađenju i svim ovim godinama druženja. Učili smo jedni od drugih, bilo je suza i smijeha, radosti i tuge, proživljavali smo i prve ljubavne zavrzlame. Uglavnom, bilo nam je lijepo i veselo. Želimo im puno sreće u životu i uspjeha u školi.