Početna / Ljubav ili nešto više ovdje piše

Ljubav ili nešto više ovdje piše

11.2.2021.

Ljubav ili nešto više ovdje piše

Kad tjedan dođe kraju, glavice male još više znaju. Kako prepreku prijeći i znanje steći. Ponekad si želimo da se i vikendom zajedno veselimo. Jer želja puno ima i kroz tjedan nije dosta svima. U našoj sobi dosadi mjesta nema, ondje se uvijek nešto zanimljivo sprema. A i van valja poći i po kišnom vremenu negdje doći. Tako naša soba malo prodiše i onda se u njoj bolje riše i piše. Tako se rađaju nove želje i sjajne ideje. Pa smo Bibliobusu slikovnicu narisali i oni su se čudili kako smo to lijepo napisali. To je zato jer se u našoj sobi uvijek kuha neka čarobna juha u kojoj dosta začina ima i ukusno je svima. Recept tajni tu se krije, a vi pogledajte naše slike i recite da tako nije!