Početna / Mama, budi zdrava!

Mama, budi zdrava!

6.11.2023.

Mama, budi zdrava!

Starije skupine naših podružnica u Goli, Ždali, Đelekovcu, Koprivničkom Ivancu i Koprivničkim Bregima sudjelovale su u projektu “Mama, budi zdrava” kojem je cilj potaknuti žene, naše mame, na brigu o zdravlju i redovite kontrolne preglede jer rano otkriveni rak je pretpostavka za izlječenje.

Projekt se provodi pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti i obrazovanja i uz podršku Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje.  U njemu sudjeluje oko 140 vrtića, osnovnih i srednjih škola i sportskih klubova mladih.

Mame su dobile informativne letke sa svim važnim informacijama i porukama podrške, a skupine su i prigodnom fotografijom poslale važnu poruku. Zavirite u fotogaleriju!