Početna / Mi smo djeca vesela

Mi smo djeca vesela

18.9.2019.

Mi smo djeca vesela

Za Zvončiće avantura tek kreće i nema kod nas veće sreće. Da, male ruke puno posla imaju jer one se svega primaju. Mozak radi sto na sat i tu je svatko svakom brat. Ponekad se i gužva stvara od toliko dobara, ali tu su tete naše da nas novim zadatkom “zastraše”. Ide nam od ruke, ali ima i muke, pa se svi skupa borimo da zajedno pravilno zborimo. Simboličkoj igri kraja nema, tu se kraj teško sprema. Pijesak, riža, plastelin i još puno toga, u senzornom centru vlada sloga. Škare su nam se s rukama posvadile i naše radove u umjetnine doradile. Kist i tempera za nas su šala, pa nije nas jednom teta prala. Na igralištu se dobro istrčimo i kod tete Vesne trbuhe napunimo. Pa i na počinak treba poći i još kući doći. Tako svaki dan, avantura nova i opet sve iznova. A vi lijepo naše slikice pogledajte i doma skupa pripovijedajte KAKO JE VRTIĆ MJESTO KRASNO I TU JE SVE SLASNO!