Početna / Mišići na izletu

Mišići na izletu

14.3.2019.

Mišići na izletu

Stigao nam je i taj dugo očekivani dan, izlet u Koprivnicu. Od ranog jutra uzbuđenja nije nedostajalo. Prvo smo posjetili kino gdje smo pogledali animirani film Snježna kraljica: Zemlja zrcala. Djeca su uživala u gledanju, a crtić su ocijenila kao jako jako dobar. Zatim smo posjetili Galeriju gdje nas je dočekala pedagoginja Maša koja nas je provela kroz Galeriju te objasnila djeci kakve se slike tamo nalaze i na koji način su naslikane. Nakon razgleda pedagoginja nam je pripremila radionicu izrade dinosaurovih masaka. Djeca su maskama dodala razne detalje te ih obojila u najrazličitije boje. Za zahvalu, djeca su pedagoginji Maši poklonila crtež dinosaura. Nakon što smo bili vrijedni cijelo jutro i mnogo novog vidjeli i naučili počastili smo se kolačima u slastičarnici Zagorje gdje nas je osoblje vrlo lijepo ugostilo. Veseli i sretni zbog lijepog izleta uputili smo se natrag u naš vrtić.