Početna / Obavijest – upisi

Obavijest – upisi

17.6.2021.

Obavijest – upisi

Poštovani roditelji,

u nastavku možete pronaći dokument s rezultatima upisa u Dječji vrtić Vrapčić za pedagošku godinu 2021./2022.

Rezultati upisa u Dječji vrtić Vrapčić – ped. god. 2021./2022.

Trudimo se osigurati potrebne uvjete kako bismo upisali što veći broj djece, zbog čega će rezultati upisa za područne objekte u Goli, Koprivničkim Bregima i Koprivničkom Ivancu biti objavljeni naknadno.

Roditeljski sastanak za sve roditelje novoupisane djece u sklopu kojeg će biti potpisani Ugovori, održat će se krajem kolovoza. Pozivamo da i dalje pratite našu stranicu putem koje ćete biti pravovremeno obavješteni, a dotad na poveznici možete čitati o tome kako pripremiti dijete na jaslice/vrtić:

Prilagodba djeteta na jaslice/vrtić

Zahvaljujemo vam na strpljenju i razumijevanju.

Dječji vrtić Vrapčić