Početna / Otvorenje nove odgojno-obrazovne skupine u Općini Gola

Otvorenje nove odgojno-obrazovne skupine u Općini Gola

10.9.2020.

Otvorenje nove odgojno-obrazovne skupine u Općini Gola

Dana 10. rujna 2020., uz pridržavanje Uputa za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 u parku poprijeko zgrade Općine Gola održano je svečano otvorenje mješovite jasličke odgojno-obrazovne skupine. S obzirom na iskazane potrebe roditelja za boravkom djece u dječjem vrtiću, Općina Gola uredila je i prilagodila prostor iznad Općine u mješovitu jasličku skupinu pod nazivom Mali zeko koja je u sastavu Područnog objekta „Zvončica“ Dječjeg vrtića Vrapčić. Otvorenje su uveličale odgojiteljice i djeca polaznici Dječjeg vrtića Vrapčić, Područnog objekta „Zvončić“ Gola prigodnim programom, a prisustvovali su ravnateljica Dječjeg vrtića Vrapčić Sanela Brgles, načelnik Općine Gola Stjepan Milinković, župan Koprivničko-križevačke županije Darko Koren, zamjenik župana Ratimir Ljubić, ravnateljica Osnovne škole Gola Violeta Pranjić, župnik Stjepan Šoštarić, zamjenik načelnika Općine Gola Marijan Vedriš, pedagoginja Dječjeg vrtića Vrapčić Sabina Gadanec, član Općinskog vijeća Općine Gola i Upravnog vijeća Dječjeg vrtića Vrapčić Ivica Rac, djelatnici Općine Gola, odgojiteljice Dječjeg vrtića Vrapčić te roditelji i novoupisana djeca polaznici skupine Mali zeko. Nakon kratkog programa i pozdravnog govora ravnateljice Vrtića, načelnika Općine Gola i župana uslijedio je blagoslov djece, a onda i odlazak u prostor novouređene skupine.

„Ovo je zaista velik događaj za Općinu Gola s obzirom na to da su ove godine upisana sva djeca s područja Općine čija je dokumentacija zaprimljena na natječaju za upis djece. S ponosom smo sudionici otvaranja pete odgojno-obrazovne skupine na području Općine Gola i želimo svima mnogo sreće i strpljenja u prvim danima prilagodbe na nove prostore i situacije“ – rekla je ravnateljica Dječjeg vrtića Vrapčić Sanela Brgles.