Početna / Pita, šuma i baka i priča svaka

Pita, šuma i baka i priča svaka

29.10.2019.

Pita, šuma i baka i priča svaka

Još smo jedan tjedan iza sebe ostavili, stvarno smo se sa svime bavili. Za početak ovog tjedna pitu od jabuka smo pravili i pritom se dobro zabavili. Koristimo ovo lijepo vrijeme koje nam je priroda pružila, ona se to s nama udružila. Tako smo ovog tjedna u šumu prošetati o’šli i s novim iskustvom u vrtić došli. Naši roditelji kao i uvijek priskočiti k nama žele i s nama se vesele. Ali, ovog tjedna i jedna baka nam je došla, ona nije nezamijećeno prošla. Tako se lijepo obukla i svašta zanimljivo iz svoje vrećice izvukla. Priča, konac, igla, samo joj je još falila cigla. Ma šala mala, baka nam je izvrsno u petak pala, primili smo se igle i konca i nek’ nam nitko ne zvonca da mi mladi danas ništa ne znamo i da samo u tablete gledamo. Pokazali smo baki da smo ekipa prava i da je s nama uvijek strava. A Vama, bako, hvala velika za sve što ste nam u vrtić donijeli, nadamo se da ste i Vi nešto lijepo kući odnijeli!