Početna / Policija i jesen

Policija i jesen

30.9.2019.

Policija i jesen

Ovog tjedna je svatko vrijedan. Puno veselja, radosti i sreće u vrtić su stizali na vreće. I prijatelje iz Ždale smo upoznali i s njima se do policije provozali. A tamo smo svašta naučiti mogli i puno hrabrosti smogli kako bismo pred njih stali, kako ne bismo sutra pred zakonom pali. Dalekozor, čamac, džip, kaciga ili šljem, za stati u vlakić nitko nije bio lijen. Hvala Vam, draga policijo, s puno novog znanja u vrtić smo otišli i s hrabrosti svemu novom prišli i tako dokazali da ovdje pametne glavice vladaju koje sve s lakoćom svladaju. A jesen, eeee ona nam je tek čarolije donijela, prema njoj se je priroda lijepo ponijela. Nama je dala najljepšu kulisu za sve što dolazi, da nam i dalje u sreći i veselju prolazi. Jer priroda je naša majčica stara, bez nje ne bi bilo toliko dobara. Kroz naš vrtić puno je toga ovog tjedna prošlo, a ovdje je veselje uvijek dobro došlo. Veselimo se svemu što nam dolazi jer jesen još ne prolazi!