Početna / Posjet policijske službenice skupini Leptirići

Posjet policijske službenice skupini Leptirići

20.1.2020.

Posjet policijske službenice skupini Leptirići

U tjednima u kojima se pripremamo za blagdan Božića i Nove godine potrebno je podsjetiti djecu o korištenju, odnosno nekorištenju, priotehničkih proizvoda. Tako je 18. prosinca 2019. gospođa P.B., u ime Policijske uprave Koprivničko-križevačke, posjetila stariju mješovitu skupinu Leptirići. U kratkom razgovoru djeca su se prisjetila prvog susreta s policajkom i pravila ponašanja u prometu. Osim toga, naučila su i kako mala djeca ne smiju koristiti pirotehničke proizvode. S velikom su pažnjom slušali policajku i strpljivo čekali na postavljanje pitanja. Najviše ih je oduševilo što su po završetku posjeta mogli isprobati pravu policijsku kapu. Bez imalo straha, veselimo se novim posjetima policajaca našoj skupini.