Početna / Posjet policijskih djelatnika skupini Leptirić

Posjet policijskih djelatnika skupini Leptirić

12.12.2019.

Posjet policijskih djelatnika skupini Leptirić

Policijski djelatnici Policijske uprave Koprivničko-križevačke županije posjetili su nas 10. prosinca 2019. i razgovarali s djecom o sigurnosti u prometu. Uputili su nas na važnost vezanja u autosjedalici i važnost sjedenja u stražnjem dijelu auta, hodanju po cesti, vožnji biciklom, poštivanju prometnih znakova s posebnim naglaskom na nošenje kacige prilikom vožnje s biciklom. Kako nam se bliže blagdani, skrenuta im je pozornost i na pravilo korištenje pirotehničkih sredstava. Djeca su pažljivo slušala i aktivno sudjelovala u razgovoru navodeći svoje primjere i iskustva vezana uz kretanje u prometu. Nakon razgovora, policijski djelatnici s djecom su održali aktivnost pravilnog kretanja u prometu u situaciji kada se na cesti nalazi samo prometni policajac.