Početna / Posjet trgovini Konzum

Posjet trgovini Konzum

3.10.2019.

Posjet trgovini Konzum

S novom pedagoškom godinom u prostoru skupine Leptirići našao se kutić trgovine za koji su djeca pokazala veliki interes. Odgojiteljice su, zajedno s roditeljima i djecom prikupile sav potreban materijal za igru trgovine (raznu robu, blagajnu, novac za igru). Svakim danom u trgovini možemo naći nove artikle kao što su voće i povrće, mlijeko i mliječni proizvodi, igračke, slatkiši, sokovi i sredstva za higijenu. Kako bi naša igra i spoznaja o trgovini bila što bolja, posjetili smo trgovinu Konzum gdje nam je voditeljica trgovine objasnila način rada, kako se pune police, kako se ostvaruje higijena prostora te kako se čuvaju pojedine namirnice. Zajedno smo istražili kako je roba u trgovini organizirana i tko sve to radi. Na kraju smo našim novcem koji smo uštedjeli kupili banane u kojima smo zajedno uživali.