Početna / Predstava Šarenog svijeta u Veselim rodama

Predstava Šarenog svijeta u Veselim rodama

17.4.2019.

Predstava Šarenog svijeta u Veselim rodama

Soba dnevnog boravka na jedno se prijepodne preobrazila u zanimljivu i veselu kazališnu pozornicu na kojoj se odigrala interaktivna predstava “Duble-buble-cinci-linci, nova priča za vas klinci”. Gospodin Kolmar je odabirom likova, teksta, glazbenih stihova, ali i svojom stručnošću i vedrinom oduševio i razveselio malenu publiku.

Djeci je izražavanje u nizu umjetničkih područja prirodan način komuniciranja koji je važno poticati u vidu prisustvovanja na raznim glazbeno-scenskim događanjima. Također, izloženošću djece raznolikim umjetničkim sadržajima u ranoj dobi stvara se svojevrstan preduvjet za pozitivan odnos prema kulturi i umjetničkim područjima u odrasloj dobi.