Početna / Primjena terapeutske igre u vrtićkom okruženju

Primjena terapeutske igre u vrtićkom okruženju

6.7.2020.

Primjena terapeutske igre u vrtićkom okruženju

Pedagoginja Sabina Gadanec završila je edukaciju Primjena terapeutske igre u vrtićkom okruženju u trajanju od 120 školskih sati (10 dvodnevnih modula). Edukacija se provodila u Centru Proventus u Zagrebu od rujna 2019. do lipnja 2020. Cilj edukacije je naučiti stručnjake kako koristiti vještine iz terapije igrom u grupnom radu s obzirom na potrebe specifičnog djeteta. Osim na dijete, na individualnoj i grupnoj razini, stručnjaci uče kako komunicirati s djetetovim roditeljem tako da ih roditelj “čuje” i da prodube svoju suradnju. Pedagoginja znanja i vještine stečene na edukaciji redovito dijeli s kolegicama odgojiteljicama na odgojiteljskim vijećima, kao što ih i direktno primjenjuje u neposrednom radu u skupini.